Nejlepší přístav

VÁS VÍTÁ

ubytování OrlíkRezervace ONLINEPřístav

VÍTÁ VÁS YACHT CLUB BARRANDOV

Pod společným označením Yacht club Barrandov nabízíme již téměř dvacet let služby v oblasti jachtingu a cestovního ruchu.

Základnou pro rozvoj našich aktivit se v roce 1997 stal rekreační areál na Orlické přehradě který se rychle vžil do paměti jachtařů ale i všech ostatních milovníků Orlíka jako Yacht club Barrandov. Kdysi podnikové rekreační zařízení se tak pod našima rukama změnilo na areál, který dnes nabízí ubytování v penzionu nebo bungalovech. Jeden z největších jachtařských přístavů v Čechách nabízí ochranu velkému počtu lodí a jejich posádkám nabízí zázemí na vysoké úrovni. Naše klubová restaurace, sloužící pouze jachtařům a našim ubytovaným hostům, si za léta existence již také získala dobré jméno.

V našem areálu pořádáme řadu akcí nejen pro jachtaře ale i pro širokou veřejnost v podobě jachtařských závodů, firemních teambuildingových setkání, sportovních soustředění a pod. Tím vším a především pronájmem lodí tzv.charterem přibližujeme jachting stále většímu počtu lidí. A těm, kteří tomuto sportu zcela propadnou, nabízíme jako zástupci řady zahraničních výrobců lodí možnost si pořídit loď vlastní.

• Pronájem lodí - Orlík
    Yacht club Barrandov nabízí pronájem „charter“ kajutových plachetnic v několika velikostech v období od dubna do října. Pronájmy u nás nejsou vázány na týdenní či jiné turnusy. Při dodržení min. délky dva dny je možno zvolit termín dle přání. Díky zázemí našeho přístavu je u nás i jachting v dubnu nebo říjnu příjemným zážitkem. Flotila našich lodí je pravidelně inovována a tak naše lodě jsou stále jako nové.
  • Prodej lodí
    Jako prodejci lodí a zástupci některých významných polských výrobců jsme se poprvé představili na výstavě "Lodě a karavany" v Průhonicích u Prahy v roce 1999. Od té doby jsme náše vody obohatili o slušnou řádku kvalitních lodí a na našem trhu představili řadu novinek.
  • Nabídka ubytování
    Yacht club Barrandov nabízí všem milovníkům přírody a kraje kolem Orlické přehrady ubytování v prostorných, plně vybavených rodinných bungalovech a v penzionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Areál je v provozu od dubna do října.

Kancelář v Praze
Rezervace ubytování