Nejlepší přístav
na Orlíku

YACHT CLUB BARRANDOV
VÁS VÍTÁ

ubytování OrlíkRezervace ONLINEPřístav

Aktuality

Ukončení Provozu

Z personálních, zdravotních a technických důvodů bude od 19.9.2016 pro letošní rok definitivně uzavřena restaurace a ubytování. Z důvodů přetrvávající pracovní neschopnosti správce a stále klesající hladiny důsledkem sucha je přístav včetně náplavky uzavřen veřejnosti.

V areálu bude probíhat oprava kanalizace, která nám v druhé polovině srpna způsobila nemalé problémy. Oprava si vyžádá zemní práce v prostoru terasy před restaurací. Přístav včetně sociálního zázemí bude již jen pro stálé členy v provozu tak dlouho, dokud to dovolí stav vody.

Tradiční loučení se sezonou by se mělo uskutečnit, pokud bude voda, v sobotu 15.10. Na rozlučku bude v provozu restaurace a také ubytování pro členy bude v omezeném množství možné. 

 zveřejněno 17.9.2016

 

Info.:

Z důvodu havárie kanalizace bude až do konce sezóny výrazně omezena kapacita ubytování v pokojích. Aktuální stav volných kapacit najdete v online rezervacích. Provoz bungalovů je neomezen.

Po odchodu nájemce restaurace zajišťujeme provoz sami a z personálních důvodů bude restaurace v září otevřena již jen o víkendech. 

 

 

 

 

 

Yacht club Barrandov je otevřen všem, kteří plují po Orlíku!

 

 

V přehradě je dostatek vody a dle ujištění odborníků i politiků nám snad v této sezoně nehrozí její katastrofální nedostatek, jako tomu bylo minulý rok.

Yacht club má pro všechny yachtaře na Orlíku připravené dokonalé zázemí s funkčním přístavem a restaurací, která na rozdíl od minulého jara je v provozu od samého začátku sezony.

Pro zakotvení na noc nebo jen na návštěvu restaurace máme jako již tradičně připraveno dostatek stání pro hosty vybavených mooringovými lany jejichž pomocí se kotví vždy kolmo k molu.

Pro ty, kteří chtějí na Orlík na dovolenou nebo jen na víkend s vlastní lodí máme upravenou, vylepšenou náplavku a příjemné ubytování přímo v přístavu. 

Naše flotila nájemních lodí je připravena zajistit každému neopakovatelné zážitky.

 

Těšíme se na Vás 

 

 

Váš

Yacht club Barrandov 

 

 

Kancelář v Praze
Rezervace ubytování
Černokostelecká 24
100 00 Praha 10
telefon: 274 779 791
mobil: 602 220 027

Yacht Club
Kožlí u Orlíka
398 07 Orlík nad Vltavou
telefon: 382 275 194