Nejlepší přístav

VÁS VÍTÁ

ubytování OrlíkRezervace ONLINEPřístav

Rezervace

ChatyNabízíme pronájem chat, které jsou po rozsáhlé rekonstrukci. Každá chata má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s možností dalších dvou lůžek, krbová kamna. Dále je zde vybavená kuchyně s dvouplotýnkovým vařičem, dřezem, lednicí, koupelna s WC a sprchovým koutem, terasa.

LoděNabízíme pronájem „charter“ kajutových plachetnic v několika velikostech v období od dubna do října. Pronájmy u nás nejsou vázány na týdenní či jiné turnusy. Flotila našich lodí je pravidelně inovována a tak naše lodě jsou stále jako nové.

PokojeUbytovat se můžete také v našich pokojích, které jsou v hlavní budově. Pokoje nabízíme dvoulůžkové až čtyřlůžkové s vlastní koupelnou, vybavenou umyvadlem, sprchou a WC. V hlavní budově je také restaurace a společenská místnost s krbem, kulečníkem atd.

Kancelář v Praze
Rezervace ubytování